Výběrová řízení na pobyty v rámci meziuniverzitních smluv 2021

Rádi bychom Vás upozornili, že byla vyhlášena následující výběrová řízení v rámci meziuniverzitních smluv pro pobyty začínající v roce 2021.

1) Dodatečná nabídka – stipendijní pobyty pro studenty v letním semestru 2020/21 na německých univerzitách.

2) Pobyty začínající v zimním semestru 2021/22 – Austrálie a Nový Zéland, Izrael, Kanada, USA

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: U všech výběrových řízení, která jsou vyhlášená pro pobyty od zimního semestru 2021/22, je nutné vyplnit novou rektorátní online aplikaci. Aplikace je v začátcích, předem se tedy omlouváme za různé nejasnosti a technické potíže, které jsou s Rektorátem aktivně řešeny. Všechny studenty žádáme, aby si dokumenty před odevzdáním naskenovali (nahrávají se i do aplikace) pro případ, že je budou později potřebovat jak pro zahraniční univerzity, tak pro dodatečné nahrání.

Veškeré podrobnosti naleznete zde: https://www.ff.cuni.cz/studium/studium-v-zahranici/aktualni-nabidka-zahranicnich-pobytu-pro-studenty/prima-vymena-meziuniverzitni-a-mezifakultni-smlouvy/

Úvod > Nástěnka > Výběrová řízení na pobyty v rámci meziuniverzitních smluv 2021