Vyhlášení výběrových řízení 2022 na zahraniční pobyty a stipendia

Rádi bychom Vás informovali o následujících výběrových řízeních:

  1. Otevírá se jarní kolo výběrového řízení na stipendia a finanční podporu v rámci programu POINT – Podpora internacionalizace na Univerzitě Karlově, přičemž podporované aktivity (akademici, studenti) a další detaily najdete na https://www.ff.cuni.cz/studium/studium-v-zahranici/podpora-internacionalizace-uk/. Žádosti se aktuálně podávají v termínu 1. – 30. 4. 2022.
  1. Bylo vyhlášeno výběrové řízení na výměnné stipendium pro Bc. a Mgr. studenty v rámci meziuniverzitní smlouvy s Heinrich Heine Universität Düsseldorf na zimní semestr 2022/23. Veškeré podrobnosti najdete zde: https://www.ff.cuni.cz/studium/studium-v-zahranici/aktualni-nabidka-zahranicnich-pobytu-pro-studenty/prima-vymena-meziuniverzitni-a-mezifakultni-smlouvy/. Uzávěrka je již 6. 4. 2022.
  1. Stále probíhá výběrové řízení na stipendia SYLFF 2022/2023stipendijní program japonské nadace Tokyo Foundation for Policy Research pro studenty prezenční formy doktorského studia. Informace najdete zde: https://www.ff.cuni.cz/studium/studium-v-zahranici/aktualni-nabidka-zahranicnich-pobytu-pro-studenty/stipendia-2/.Uzávěrka je 29. 4. 2022.
  1. Byl otevřen nový cyklus stipendií Fulbrightovy komise na akademický rok 2023/24. Komise v průběhu dubna uspořádá sérii webinářů ke všem programům.
  1. Akademická informační agentura a DAAD Information Point Prag pořádají informační seminář věnovaný krátkodobým stipendijním pobytům v Německu. Jsou mezi nimi stipendia určená pro absolventy magisterských studijních programů, doktorandy, postdoktorandy, VŠ učitele a vědecké pracovníky.
Úvod > Nástěnka > Vyhlášení výběrových řízení 2022 na zahraniční pobyty a stipendia